Samo Trnka: „Stand-up je najčírejšia forma humoru.“

Stand-up nie je na Slovensku až takou novinkou, ako by si mnohí mysleli. Jeho počiatky siahajú minimálne do éry legendárneho Andera z Košíc, ktorého sme však v tom čase ľudovo označovali slovom „zabávač“. V súčasnosti slovenský stand-up prekvitá najmä v Bratislave, kde funguje viacero stand-upových scén. Jednou z nich je aj obľúbený Pančlajn, ktorý má ambíciu osloviť predovšetkým intelektuálnejšieho diváka. Jeho zakladateľa, stand-up komika Sama

READ MORE

adam_adminSamo Trnka: „Stand-up je najčírejšia forma humoru.“

Zuzana Mikulcová: „V hudbe je veľa povedané, stačí to len pomenovať slovami“

Speváčka a hudobníčka Zuzana Mikulcová vydala tento rok svoj debutový album Slová. Už jeho názov napovedá, že na albume nepôjde len o páčivé melódie a chytľavé refrény. Mladá pesničkárka rozpráva svojou tvorbou príbeh, ktorý vás do skladieb vtiahne a prinúti sa naozaj započúvať. Zuzanu Mikulcovú si budete môcť vychutnať čoskoro aj naživo na podujatí Red Ant SWING MAFIA v Rimavskej Sobote.

adam_adminZuzana Mikulcová: „V hudbe je veľa povedané, stačí to len pomenovať slovami“

SWING SA VRACIA

Retro má v súčasnej dobe množstvo fanúšikov a značka Red Ant je jednoznačne jedným z nich. Naši dizajnéri sa pri navrhovaní puzdier pre smartfóny a tablety riadia nielen súčasnými, ale aj rôznymi retro trendmi. Rovnako inšpirujúca je však pre nás aj súčasná slovenská umelecká komunita. Preto sme sa rozhodli spojiť sily s týmito šikovnými a talentovanými ľuďmi a priniesť vám

READ MORE

adam_adminSWING SA VRACIA

Na doplnkoch záleží

Správne zvolené doplnky dokážu zmeniť outfit na nepoznanie. Jednoduchý top s džínsami môže pôsobiť raz športovo, inokedy elegantne alebo luxusne.

kiki_adminNa doplnkoch záleží

5 dôvodov, prečo by ste puzdrá Red Ant nemali prehliadnuť

Slovenská značka Red Ant sa teší čoraz väčšej popularite nielen doma, ale aj v zahraničí. Chcete vedieť, prečo sú puzdrá Red Ant také obľúbené? Dočítate sa to v tomto článku!

kiki_admin5 dôvodov, prečo by ste puzdrá Red Ant nemali prehliadnuť

IDEME CESTOVAŤ. NEZABUDNIME SI MOBIL

Milujeme ten pocit, ktorý prichádza s dobrým počasím. Vzduch má zrazu úplne inú vôňu a aj nám sa chce žiť oveľa viac a intenzívnejšie. Slovensko je nádherná krajina, ktorú zbožnujeme. Keď sme boli mladí, chodili sme stopom.

kiki_adminIDEME CESTOVAŤ. NEZABUDNIME SI MOBIL

NEW YORK MÁ SVOJE JEDINEČNÉ ČARO

Naša priateľka a úspešná dizajnérka Eva sa nedávno opäť vrátila z New Yorku, ktorý sa jej stáva pomaly druhým domovom. Rozhodli sme sa, že jej darujeme zopár našich pozdier na mobily a tablety, nech sa popýta kolegov v práci na názor.

kiki_adminNEW YORK MÁ SVOJE JEDINEČNÉ ČARO