5 dôvodov, prečo by ste puzdrá Red Ant nemali prehliadnuť

Slovenská značka Red Ant sa teší čoraz väčšej popularite nielen doma, ale aj v zahraničí. Chcete vedieť, prečo sú puzdrá Red Ant také obľúbené? Dočítate sa to v tomto článku!

PKO-0051-UNI-XLXXX_c.jpg Kvalita a spoľahlivosť. Kvalita je absolútnym základom všetkých produktov značky Red Ant. Dôraz kladieme najmä na výber materiálov – naše puzdrá vyrábame z kože, koženky a textilu. Obaly značky Red Ant spoľahlivo ochránia vaše mobilné zariadenia počas každodenného používania a prenášania.

Unikátny dizajn. Značka Red Ant je pripravená splniť požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka, ktorý si okrem kvality potrpí aj na autentický dizajn. Veď puzdrá sú nielen praktickými pomocníkmi, ale aj trendovými módnymi doplnkami. Naši dizajnéri pre vás vytvorili nadčasové produkty vyšperkované až do posledného detailu.

KP-WHBOUR-RED_CRučná výroba. Premyslená vízia dizajnérov je s rovnakou dôkladnosťou zhmotnená našimi výrobcami. Všetky puzdrá Red Ant sú vyrábané ručne precíznymi výrobnými postupmi, vďaka čomu sú kvalitné a prepracované. Pri výrobe puzdier vychádzame z poctivej tradície remesla, no zároveň pri práci zohľadňujeme aj najnovšie módne trendy.

Osobitý štýl. Puzdrá na mobilné telefóny odrážajú nielen estetické preferencie svojich majiteľov, ale aj ich osobnosť a pohľad na svet. V širokej ponuke puzdier Red Ant si určite vyberiete také, ktoré vám najlepšie „sadne“ farebne i štýlovo. Na svoje si príde každý.

 

Vyrobené na Slovensku. Celý proces výroby puzdier – od prvotnej idey dizajnéra, cez precíznu ručnú výrobu až po expedíciu – je v rukách Slovákov. Puzdrá Red Ant vyrábame v Rimavskej Sobote. Dôraz pri tom kladieme na precíznosť a detail, pretože veríme, že kvalitný výrobok je vyjadrením úcty k zákazníkovi, rešpektu k remeslu a vízie neustále sa zlepšovať.

PHOTO_1_b

kiki_admin5 dôvodov, prečo by ste puzdrá Red Ant nemali prehliadnuť