SWING SA VRACIA

Retro má v súčasnej dobe množstvo fanúšikov a značka Red Ant je jednoznačne jedným z nich. Naši dizajnéri sa pri navrhovaní puzdier pre smartfóny a tablety riadia nielen súčasnými, ale aj rôznymi retro trendmi. Rovnako inšpirujúca je však pre nás aj súčasná slovenská umelecká komunita. Preto sme sa rozhodli spojiť sily s týmito šikovnými a talentovanými ľuďmi a priniesť vám akciu, na ktorú budete dlho spomínať!

“Swing vznikol z túžby ľudí zabudnúť na šedú realitu, poriadne sa zabaviť a vychutnať si čaro výnimočného okamihu.”

Tento pocit je so swingom spojený aj dnes – už pri prvých tónoch a tanečných krokoch okamžite pocítite príval pozitívnej energie, radosti a ľahkosti bytia. Neveríte? Príďte sa sami presvedčiť na Red Ant SWING MAFIA!

plagat velkost internet

 

Tešiť sa môžete na vražedný humor mafiánov stand-up comedy v zložení Gabo Žifčák, Samo Trnka, Matej Adamy a Dano Čistý. Po nich vystúpi nebezpečne talentovaná hudobníčka Zuzana Mikulcová, ktorá na akcii originálnym spôsobom pokrstí svoj debutový album Slová. A do tretice vás vtiahne do éry swingu majsterka rytmov DJka TRIXXI, ktorá má pre vás pripravený set od pôvodných swingových pesničiek až po súčasný tanečný electro swing.

 

 

“Chýbať nebudú ani dobové projekcie, ktoré dokonale dotvoria atmosféru 30-tych rokov.”

 

 

Hudba so slovami i bez slov.

Nový album Zuzany Mikulcovej – Slová, je považovaný za jeden z najsilnejších ženských albumov tohto roka. Vypočujte si skladbu, ktorú zahrala aj v Trochu inak s Adelou Banášovou. Jej nový album Slová si zatiaľ online vypočuť nevieme, a o to viac sa tešíme na koncert.

 

Smiech je liek.

Dano Čistý, Matej Adamy, Samo Trnka a  Gabo Žifčák, nie sú na stand up-ovej scéne žiadnymi nováčikmi.
Milujú čo robia. Ich svojský zmysel pre humor a špecifický spôsob, akým nám približujú realitu každodenného slovenského života, je viac než zábavný a pravdivý zároveň.

spolu

 

Swing baby, swing!

Trixxi hrá čo ju baví a tak to má v tanečnej hudbe byť.

trixxi 2

Zažite na vlastnej koži atmosféru swingovej éry 30-tych rokov – toho čarovného obdobia elegantných dám, uhladených gentlemanov, chytľavej hudby a uvoľneného tanca! Príďte to spolu s nami roztočiť na akciu Red Ant SWING MAFIA a preneste sa na jeden nezabudnuteľný večer v čase!

Príďte 7. mája na Red Ant SWING MAFIA do baru Dekáč v Rimavskej Sobote a nezabudnite sa nahodiť do swingového stylingu! Tešíme sa na vás!

 

Facebook udalosť podujatia nájdete TU

adam_adminSWING SA VRACIA